Floki Coin Yorum ve Geleceği Analizi

Floki Coin Yorum ve Geleceği Analizi
0

Floki Coin Yorum ve Geleceği Analizi

Floki Coin Yorum ve Geleceği Analizi Floki coin yorum durağıma hoşgeldiniz. Son günlerin modası metaverse, web 3.0 ve MEME coinler oldu. Bende hepsinden yorum yapmaya çalışıyorum. MEME coin yorumlarımdan KİSHU tokene bu bağlantıdan , SAITAMA tokene buradan , YooShi coine ise buradan ulaşabilirsiniz. Önceden okuma yaparak Floki coin yazısına devam ederseniz çok daha iyi olur, karşılaştırma yaparsınız.

Floki-Coin-Yorum-ve-Geleceği-Analizi Nedir bakalım bu Floki Inu ? Bu ismi duyan kripto camiasına aşina herkesin aklına Elon Musk geldi değil mi ? Haklısınız:)

Flokinin Whitepaper sayfasına girdiğimde ilk yazan cümle şu oldu. “Biz MEME coin değiliz”. Buradan sizde bakabilirsiniz.Floki Shiba hayranları tarafından oluşturulan bir hareket veya akım olarak tanımlanabilir. Fakat yazının sonlarına doğru kısmen MEME coin olabilirize getirmişler.

Yol haritaları ve proje detaylarına bakacak olursa;

  • NFT tabanlı Valhalla isimli Metaverse bir oyun olacak
  • Artık her projede olan FlokiPlaces market-pazar alanı olacak
  • Floki Inuversity olarak tanımlanan bir eğitim içeriği alanı olacak
  • Diğer MEME coinlerden farklı olarak CryptoCart (CC) ile oluşturulan bir ortaklık ile 1700’den fazla mağazada Floki coin ile alışveriş imkanı olacak.
  • Curate ile yapılacak bir ortaklık ile de fizikisel olarak (XCUR) alışveriş imkanı sunacak.

Etherium ve Binance Smart Chain ağında çalışan Floki coin, son bir kaç madde de diğer MEME coinlerden ayrıldığını düşüyor. Sistemde kesilen alışveriş vergisi %3 olarak belirlenmiş ve coin yakma için bir protokolleri var.

Toparlayacak olursam;

Arkasında Elon Musk ve familyası var, bu bence en büyük artı ama bir gün Elon bende yok diye tweet atabilir. Shiba da aynısını yaptı çünkü. Diğer tokenlerde olan klasik özellikler olan Oyun, alışveriş alanı ve cross chain olma özelliği fark yaratmıyor, eğitim içeriği konusunda SAITAMA’dan daha iyi değil. Token ile alışveriş imkanı sunan bir çok proje söyleyebilirim. Bu sebeple, bir fark yaratmaz düşüncesindeyim. Fiziksel para ile kart olması arasında çok fark yok ve kart çıkaran projede çok diyebilirim. Kısacası ellerindeki en büyük koz, SHIBA ile elde edilen büyük başarı ve Elon Musk’tır. Bana göre MEME tokendir, prim ihtimali yüksektir (zaten 100 kat yaptı bile) ama riski de oldukça yüksektir. Klasik ve yaratıcı olmayan bir projeyi Elon satar mı derseniz, şaka coinini bile sattıysa, bunu da satabilir diye düşünüyorum.

Son söz;

Piyasayı psikolojik olarak inandırıp, giderse üzülmemek için elinizde küçük mikarlarda tutabilirsiniz. Bu tip spekülatif coinler gittiği zaman ciddi prim yapıyorlar (DOGE,SHIBA, sıradaki ???). Herkese bol kazançlar dilerim.

kriptopara hakkında diğer içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir