MBOX coin yorumları ve Geleceğinin Analizi

MBOX coin yorumları ve Geleceğinin Analizi
MBOX coin yorumları ve Geleceğinin Analizi
0

MBOX coin yorumları ve Geleceğinin Analizi

MBOX coin yorumları Yine bir oyun ekosistem tokeni olan MBOX Coin ile ilgili bir kaç şey konuşmak istedim. Herkese merhabalar ve iyi haftasonları. Son günlerin en modası olan kelimeler Metaverse, Web 3.0 ve GameFi olduğu için bu incelemeyi yapayım dedim. Haydi başlayalım.

Son incelemesini yaptığım oyun coinleri yazılarımı mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Karşılaştırma fırsatı bulursunuz çünkü balık tutmayı öğrenmek her zaman daha iyi olacaktır. Son yazılarıma aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  • Blin coin incelememe buradan
  • Bloktopia (Blok) detaylı inceleme burada
  • PolkaWar (PWAR) metaverse incelemesi burada
  • Star Atlas Coin analizi de burada
  • Starlink Metaverse incelememe de buradan lütfen

MBOX coin yorumları ve Geleceğinin Analizi Şimdi başlayalım MBOX Coin incelememize. Kısaca özetlemek gerekirse, DEFI ile GameNFT ilişkisini kuran en iyi projelerden birisi diyebilirim. Yield farming (mevduat gibi ödünç coin karşılığında sistem size ödül verir) ve oyun NFT kavramını azıcık açayım. Siz MOBOX platformuna, MBOX Coin stake ediyorsunuz. Yani tokenleri sisteme emanet verip,kilitliyorsunuz. Sistem bunun karşılığında size ödül yani pasif gelir veriyor. İşte burada MOBOX oyun ekosistemi şöyle bir çözüm bulmuş. Oyunda elde ettiğiniz benzersiz NFT itemleri sisteme, farming olarak kilitleyebiliyorsunuz. Yani oyunda kazandığınız veya geliştirdiğiniz bir itemi, MOBOX platformunda stake ederek gelir elde edebiliyorsunuz. MOMO NFT itemlerden gelir elde edebiliyorsunuz. MBOX-Coin

Neden MBOX Coin ve MOBOX Platformu ?

MBOX-Coin-Yorum-ve-Geleceğinin-Analizi Yukarıdaki incelemelerimi incelerseniz NFT marketlerinin olduğunu görürsünüz. Ama MBOX Coin gibi NFT farming kavramına çok vurgu olmadığını görürsünüz. Genellikle oyna-kazan veya markette al-sat tarzında blokzincir oyunları varken, MOBOX, NFT stake kavramına ve DEFI ürünlerinin oyuna entegre edilmesine daha çok atıfta bulunuyor. Diğer dikkat çeken bir nokta ise, farklı platformlar arasında NFT transferi ve alışverişi konusunda ciddi çalışmalar yapmaları ve oyunun tamamen ücretsiz olması.

Kısa özet dedim ama baya yazmışım, neyse idare edin artık:) Şimdi temel değerlere, token dağılımına,whitepaper ve roadmap durumlarına bakalım.

Temel Analiz Ne Diyor ? Tokenekonomik Durumu Nedir ?

Binance Smart Chain desteği olduğu için ve Binance Launchpad’de piyasaya duyrulduğu için MBOX Coin oldukça popüler ve bilinir hale geldi. Coin yakma prosedürleri belirli bir algoritmaya göre çalışıyor ve detaylar için buraya bakabilirsiniz. 5 yıl boyunca dağıtılacak coinlerin miktarına buradan ulaşabilirsiniz, 5 yıl sonunda sistemde tokeni olanları katılacağı oylama ile 50 milyon adet daha dağıtıma çıkabileceği notu düşülmüş.

Toplamda 1 milyar arzı var ve 5 yıl içinde bu rakama ulaşılacak. Şu anda 77 milyon adet dolaşımda ve bu yıl 400 milyon adet daha dolaşıma girecek. Bu sebeple bu yıl biraz yatay geçebilir. Sonraki yıl 225 milyon, sonraki yılda 175 milyon arz edilecek. Sadece ilk yıl miktar biraz çok ve fiyata bu etki edebilir. Teknik olarak yorum yapmak şu anda çok anlamlı değil çünkü anlamlı grafikler elimizde yok.

MBOX coin yorumları Öncelikli MBOX Coin var mı derseniz, % 20 proje ekibinde ve %8 de stratejik partnerlerde görünüyor. Oyun coinlerinde token ekonomisi çok önemli, o sebeple detaylı olarak anlattım.

Son sözlerim şöyle olsun:

  • NFT ve oyna-kazan başlığında oldukça iddaalı bir ekip
  • Roadmaplerine % 92 uymuş, buna sizde buradan bakın.
  • Farklı platform ve oyunlar arası NFT transferi konusunda güzel işler çıkaracaklarını söylüyorlar.
  • Coin arz ve dağıtım işlemleri şeffaf ve tarihleri belli.

MBOX coin yorumları Yukarıdaki sebeplerden dolayı MBOX coini geleceği olan tokenler kategorisine alıyorum. Sepette mutlaka olmalı diyorum ve taban oluşumu tamamlandıktan sonra arzda azalacağı için fiyatın yukarı gideceğini düşünüyorum. Arkasında Binance’ın olması da bir artı puan katıyor diye düşünüyorum. Herkese bol kazançlar dilerim.Vesselam:)

kriptopara hakkında diğer içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
Cos Coin nedir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir