CumStar-Coin-Nedir-Geleceği-Ne-Olur

CumStar-Coin-Nedir-Geleceği-Ne-Olur
0

CumStar-Coin-Nedir-Geleceği-Ne-Olur

CumStar-Coin-Nedir-Geleceği-Ne-Olur Merhabalar, son zamanlarda kripto dünyasında oyun, metaverse, DEFI, WEB 3.0 gibi projeleri çok inceledik. Üst menüden kategorilere giderek, istediğiniz kategoride proje incelemelerimi okuyabilirsiniz. Bugün biraz farklı bir şeyler olsun dedim. Kripto ile yetişkin dünyasını bir araya getiren oluşum olan CumStar Coin incelemesi yapayım dedim. Bu sektör ciro ve kazanç olarak dünyada ilk 5’te dersek yanılmış olmayız. Proje ekibi de bunun farkına varmış olmalı ki, böyle bir ekosistem oluşturmuşlar. Bakalım neymiş CumStar Coin:)

CumStar Coin Nedir ?

Kısaca söylemem gerekirse, yetişkinler için içerik paylaşım platformu. Bu sektörde gizlilik önemli olduğu için bu tip girişimler her zaman dikkat çekiyor. Zamanında VISA ve Mastercard ile sektörün önde gelen firmaları ciddi sorunlar yaşadılar. Bu projenin platformu üzerinde Cumstar Coin ile istediğiniz içeriği takip edip, izleyebiliyor veya kaydedebiliyorsunuz.

Neden CumStar Coin ?

  • Sistem %100 anonim ve gizlilik esas. Burada sadece şöyle bir sınır koymuşlar: “Yasal sınırlar için olacak”
  • İçerik oluşturup, satabileceğiniz NFT marketleri var.
  • HushNetwork üzerinden doğrudan alabilme veya BNB ile Swap yapma şansınız var.
  • Yasal sınırların dışında (pedofili vb.) içerik kaldırmak veya yasaklamak yok.
  • Birazdan bahsedeceğim token ekonomisi sebebiyle Cumstar Coin fiyatı korunmuş oluyor.
  • En beğendiğim özelliği ise ağında olmayan farklı yetişkin sitelerine aynı Paypal gibi entegre edilebilmesi ve gizliliği sağlaması
  • Binance Smart Chain üzerinde inşa edilmiştir.

Sistem Nasıl Çalışır ?

CumStar-Coin-Nedir-Geleceği-Ne-Olur 1 Katrilyon arzı vardır ve bunun %30’u yakılmıştır. Sistem sizden her işlem için %11 gibi ciddi bir kesinti yapar. Fakat gözünüz korkmasın. Bu kesintinin %2’si anında yakılır. %3’lük kısmı PancakeSwap üzerinde 1 yıl kilitli kalmak şartı ile havuza gönderilir. Her harcamada piyasadan token eksilmiş olacak, bu da değerlenmeyi getirir. %3’lük kesim ise pazarlama cüzdanına gider. Yüzde 2 ödül olarak dağıtılır ve kalan %1 ise bahşiş fonuna aktarılır. Daha fazla detay isteyenler buradan inceleyebilir.

Son söz;

CumStar-Coin-Nedir-Geleceği-Ne-Olur Yukarıdaki bahsettiğim bir kaç detay dikkatimi çekti. Bu sektörü ne kadar görmezden gelirseniz gelin, bir gerçek olarak kabul etmek zorunda kalırsınız. Sistem tokenin değerini korumak için güzel tasarlanmış diye düşünüyorum. Çok düşük kesintiler ile içerik oluşturucular veya kullanıcılar bu sistemi kullanabilir benim anladığım. Farklı yetişkin internet sitelerinde bir sanal POS cihazı gibi çalışabilmesi güzel bir seçenek ve farklılık bana göre. Gizlilik konusu önemli olan bir sektörde bunu başarabilirlerse son

derece başarılı olurlar. Sadece Tictoc üzerinde bu işi yapıp, son derece güzel paralar kazanan var iken kripto ağında bu konuda çalışmak son derece başarılı olabilir çünkü kuralları olan bir özgürlük insanlara cazip gelebilir. Hatta proje ekibi sanal gerçeklik gözlüklerini işin içinde katıp farklı kategoriler açmayı düşünüyorlar. Hatta popüler içerik üreticisi olanlar ile sanal görüşmeler gibi. Mevcut durumda bu şekilde çalışan çok site var. Bunlarda olabilir belki diyorum. Azıcık al ve izle modunda olabilirim. Ekibi tanımıyoruz ve gelişmeleri izlememiz lazım.

kripto-para hakkında diğer içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir