Ceek-Coin-Yorum-ve-Metaverse-Geleceği

Ceek-Coin-Yorum-ve-Metaverse-Geleceği
0

Ceek-Coin-Yorum-ve-Metaverse-Geleceği

Merhabalar; Ceek-Coin-Yorum-ve-Metaverse-Geleceği blokzincir oyun tokenlerini inceleyeceğim derken, metaverse projeleri ihmal ettim sanki. Ceek Coin dikkatimi çekti ve bir soru üzerine bu yazıyı hazırlamaya karar verdim. Ceek VR olarak da bilinen proje, geleceğin içerik üreticilerinin, şarkıcıların, sinema emekçilerinin, kısacası popüler kültüre ait her şeyin Sanal Gerçeklik ile Metaverse evreninde yapılan her şeyi kapsıyor. Metaverse projesi olup, oyun içermeyen az projeden biri diyebilirim. Oyun ile evrene sokma derdinde olmayıp, evrenin sanal gerçeklik (VR) ile metaverseye aktarılmasına dayanıyor. Kulağa çok hoş geliyor değil mi ?

  • Youtube tarzı içerik oluşturabileceğiniz alanlar olacak
  • Blog tarzı yayıncılık faaliyetlerini yapabilirsiniz
  • Müzik endüstrisi, yapımcılar ve şarkıcılar aynı platformada VR teknolojisi ile buluşabilir.
  • Sanatçı fanları Ceek Coin kullanarak sanatçıya destek olur veya konserine katılabilir.
  • NFT alışverişi yapabiliriz veya hediye gönderebiliriz.
  • Büyük vakıf ve topluluk hareketleri kampanya ile bağış toplayabilir.
  • Dijital dünyadaki test ve tecrübeleri satabilir veya paylaşabilirsiniz.
  • Telif haklarını veya gelirleri Ceek VR ekosisteminden takip edebilirsiniz.
  • Ceek Coin kullanarak bu sistemde söz sahibi olabilir veya oylama yapabilirsiniz.

Neden Ceek Coin Derseniz

Ceek-Coin-Yorum-ve-Metaverse-Geleceği Oyun veya başka hedef olmadan Metaverse evrende bir şeyler yapabilmek bence büyük özgürlük. Sistemde daha çok detay var. Örneğin sevdiğiniz sanatçı sizin için benzersiz bir şarkı söyleyip, NFT olarak size verebilir. Sizde bunu koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Siz bir konsere sanal gerçeklik ile katılacaksınız diyelim. Biletinizi Ceek Coin olarak dijitalleştirebilirsiniz. Böylece sisteme entegre olmuş olursunuz. Sistemde beğendiğim başka bir olay ise, sistem kesintilerinin çok az olması. Bu da Ceek VR’yi daha cazip kılıyor.

Proje yatırımcıları son derece ciddi firmalar ve Metaverse evrenleri tamamlanmış durumda. Rihanna, Lady Gaga gibi katılımcıları var. Daha sayamadığım daha çok ünlü bu sistemde kayıtlı şu anda. Daha fazla detay isteyenler buradan resmi sayfadan ulaşabilirler.

Son söz:

Ceek-Coin-Yorum-ve-Metaverse-Geleceği Yukarıdaki açıkladığım nedenlerden dolayı bu projeye olumlu bakıyorum. 1 milyar token var ve 753 milyonu şu anda dolaşımda. Maksimum üretim miktarında şu anda bir sınır görünmüyor fakat proje destekçilerinin güçlü olması bu projeye bu anlamda destekçi oluyor diye düşünüyorum. Metaverse evrenlerinin tamamlanmış olması bir artı bana göre. Uzun süredir fiyatta tabanda gezinen ve proje ekibi tembellikle suçlanan Ceek VR, Metaverse furyasından sonra ciddi prim yaptı. 0,01$ bandından 0,07$ fiyatlarına çıktı. Hala büyük borsalarda listelenmesi yapılmadı. MEXC ve PancakeSwap’tan rahatlıkla alabilirsiniz. Hacimli borsalara geldikçe daha iyi olacağını düşünüyorum. Geleceği olan coinler kategorisine alıyorum. Bu sebeple sepette olması gerektiğini düşünüyorum. Risk algınız sizin ayarlayacağınız bir nokta. Herkese bol kazançlar dilerim, vesselam:)

kriptopara hakkında diğer içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir